fbpx

Sprawdź swój poziom angielskiego podczas spotkania z Anią Wojcieszak lub Martą Domagalską – Metodykami English Center. ​

Na spotkaniu dobierzemy dla Ciebie najlepszy kurs grupowy lub program zajęć indywidualnych.

Zaplanujemy Twoją naukę w taki sposób, abyś wykorzystał swój czas najbardziej efektywnie! 

Uczymy w działaniu! 

Metodycy w English Center

Metodycy w English Center. Anna Wojcieszak i Marta Domagalska


Nasz zespół

Anna Wojcieszak

Dyrektor, Metodyk i Trener języka angielskiego

Lubi pracować z ludźmi, a nauka angielskiego sprawia jej radość, tym większą jak widzi, że jej kursanci robią postępy dobrze się przy tym bawiąc. Wierzy w siłę uśmiechu, dobrego humoru i przyjaznej atmosfery podczas zajęć. Ponieważ każdy Kursant jest inny, szuka różnych rozwiązań, aby każdy uczył się w sposób taki, jak lubi. Dla niej nauka to kreatywna zabawa uwieńczona szybkimi osiągnięciami!

Marta Domagalska

Metodyk,  Teacher Trainer,  Trener języka angielskiego,  Lektor,  Językowa pasjonatka. 

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, ukończyła Kurs metodyczno-pedagogiczny w zakresie nauczania języka angielskiego, posiada Certificate of Proficiency in English (CPE) oraz Certyfikat University of Cambridge TKT. Prywatnie miłośniczka jamników. Praca jest moją pasją, którą pragnę się dzielić. Uczenie to oprócz przekazywania wiedzy, spotkanie z drugim człowiekiem. W English Center odpowiadam za jakość nauczania oraz metody pracy. Zawodowo cały czas się rozwijam. W naszej Szkole działamy jako zespół pasjonatów i lubiących się wzajemnie ludzi. Tworzymy przyjazną atmosferę, profesjonalne usługi edukacyjne, pracujemy by zobaczyć uśmiech na twarzach Kursantów! Wierzę, że jesteśmy najlepszą Szkołą na Śląsku.

Małgorzata Spaleniec

Trener języka angielskiego. Autorka kursów online

Uwielbiam pracę z ludźmi a dzielenie się wiedzą to moja pasja

Kocham widzieć efekty swojej pracy, a ponieważ zawsze udaje mi się je wspólnie z kursantami osiągnąć, trudno nie powiedzieć ze kocham uczyć!

Kreatywność i poczucie humoru to moja wizytówka 😉

Tomasz Drogokupiec

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie).

Absolwent filologii angielskiej tłumaczeniowej z językiem chińskim na Uniwersytecie Śląskim. Muzyk, pasjonat tańca i aktorstwa. Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi poprzez scenę dało mu szersze spojrzenie na nauczanie. Nauczanie języka stało się jego pasją. Wierzy, że dobra nauka języka angielskiego to nauka poprzez zabawę, poznawanie i przyjemną atmosferę. Przenosząc muzykę oraz teatr do sali zajęciowej tworzy intrygujący klimat, który pozwala uczniom poznać większe spektrum językowe. Na jego zajęciach każdy odnajdzie swoją własną drogę do angielskiego.

Angelika Miśkiewicz

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie).

Absolwentka filologii angielskiej tłumaczeniowej z językiem arabskim na Uniwersytecie Śląskim. Angielski jest jej pasją od najmłodszych lat. Uczenie daje jej dużo satysfakcji, a kontakt z kursantami zastrzyk pozytywnej energii. W swojej pracy szuka takich rozwiązań, aby dobra zabawa dawała efekty najcięższej pracy. Uwielbia widzieć postępy swoich uczniów, które są dla niej największą motywacją. Wolny czas spędza na rowerze lub na gotowaniu.

Tomasz Wojcieszak

Właściciel szkoły.
Ekspert od wyzwań w English Center.

Agnieszka Chyra

Opiekun klienta

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz Wydziału Prawa i Administracji. Bardzo lubię pracę z ludźmi, zadowolenie na ich twarzach jest dla mnie najważniejsze. Jestem otwarta, pomocna, dbam o pozytywne nastroje załogi i kursantów.
Zapisując się do English Center, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach:-)
Prywatnie, jestem  miłośniczką włoskiej kultury i języka. Uważam, że nauka języków obcych jest jedną z najbardziej fascynujących przygód w naszym życiu:-)

Grzegorz Szymczak

lektor j. angielskiego


Kinga Plewa

lektor j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej o profilu metodyka nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. 
 
Podobnie jak język angielski, muzyka jest moją największą pasją. W swojej pracy cenię przede wszystkim przyjazną atmosferę, tak aby nauka stawała się przyjemnością i dobrą zabawą. Na moich zajęciach nigdy nie zabranie dużej dawki motywacji i uśmiechu. W wolnych chwilach gram na gitarze, śpiewam i komponuję muzykę.