fbpx

Angielski dla Firm - Katowice i Chorzów

szkoła językowa chorzów

O nas

Uczymy już prawie 15 lat. Współpracujemy z zaangażowanymi lektorami specjalizującymi się w nowoczesnej edukacji osób dorosłych. Nasze kursy angielskiego mają atrakcyjną formę zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

 Nasze palcówki znajdują się w:

  • Katowicach-Piotrowicach przy ul. Kostki-Napierskiego 36.
  • Chorzowie przy ul. Wita Stwosza 13
 
 

Ence Team

Nasz zespół to eksperci w prowadzeniu kursów języka angielskiego dla firm

Nauka języka angielskiego

Gosia Spaleniec

Lektor, Metodyk

Język angielski z lektorem

Anna Wojcieszak

Lektor, Metodyk, Właściciel

szkoła językowa

Tomasz Wojcieszak

Właściciel

język angielski

Angelika Puchar

Lektor, Metodyk

Sprawdź nas bezpłatnie

Angielski dla firm Śląsk, Katowice, Chorzów

Umiejętność posługiwania się obcym językiem to absolutny must have w świecie biznesu. Niezależnie do tego, w jakiej branży działasz, język angielski ułatwi Ci codzienne obowiązki, pomoże w zdobyciu nowych kontraktów i da nieograniczone możliwości rozwojowe. Nic dziwnego, że z roku na rok rosnącą popularnością cieszy się angielski dla firm – czyli kursy językowe przygotowane z myślą o potrzebach szkoleniowych konkretnego przedsiębiorstwa. Kursy angielskiego dla firm są ważnym składnikiem portfolio szkoły językowej English Center. Bogate doświadczenie w tej materii pozwoliło nam stworzyć autorskie, słynące z efektywności metody nauczania, dzięki czemu nasze kursy angielskiego dla firm cieszą się rosnącą popularnością wśród firm działających na całym Śląsku.

Kursy z angielskiego dla firm – Yes, we can!

Dodatkowe zajęcia z języków obcych podczas godzin pracy to jeden z benefitów, o które pytają potencjalni pracownicy podczas rekrutacji. Daj się im poznać jako perspektywiczny pracodawca i przekonaj najlepszych na rynku, by pracowali dla Ciebie. Kursy angielskiego dla firm to także świetna okazja do wzmacniania relacji w zespole i integracji pracowników. Zainwestuj w rozwój swojego najcenniejszego zasobu – kapitału ludzkiego i przekonaj się, co możesz zyskać zamawiając szkolenia z angielskiego dla firm w English Center.

© 2022 All Rights Reserved.