fbpx

Łączenie prawdziwej nauki angielskiego dla dzieci z doskonałą zabawą!

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.    Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że to właśnie w naszej szkole dzieci będą mogły korzystać z metody Teddy Eddie!

NAJWIĘKSZE ZALETY NASZEGO KURSU ANGIELSKIEGO DLA DZIECI

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego maluszka. Zachęcanie go do nauki w szkole języka angielskiego to inwestycja w jego przyszłość. Lekcje wprowadzone w jak najmłodszym wieku pozwalają na szybsze opanowanie podstawowego słownictwa i prostej gramatyki. Wszyscy rodzice wiedzą jednak, że dodatkowe lekcje po szkole to ostatnia rzecz, na którą mają ochotę ich pociechy. Jak to zmienić? Odpowiedź jest prosta – odpowiednim podejściem. Nasz kurs języka angielskiego dla dzieci – odbywający się dla dzieci z Siemianowic Śląskich, Świętochłowic, Katowic i innych miast – jest prowadzony metodą Teddy Eddie.

 

kurs językowy dla dzieci

SKĄD POMYSŁ NA TĘ METODĘ?

Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. Szkoła języka angielskiego ENCE ma do zaoferowania znacznie więcej, niż suchą teorię. Zgodnie z metodą Teddy Eddie, łączymy naukę z ogromną porcją dużej zabawy! Podczas zajęć gramy z dziećmi w różne gry, oglądamy kolorowe ilustracje, śpiewamy radosne piosenki i słuchamy wspólnie opowieści ze słuchowisk. Zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, a także w poleceniach i instrukcjach.

Każdy mały uczestnik naszego kursu języka angielskiego dla dzieci z Chorzowa, Katowic lub innego miasta otrzymuje również zestaw do nauki w domu. Kluczem do skuteczności metody Teddy Eddie jest skrupulatne powtarzanie materiału również po zajęciach. Po zestaw zapakowany w kolorową, kontrastującą teczkę dzieci sięgają same z siebie – bez przypominania rodziców!

WYJĄTKOWE ZAJĘCIA PEŁNE SĄ HUMORU I NIESPODZIANEK!

Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka

-żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

dzieci podczas nauki angielskiego

NAJLEPSI LEKTORZY DLA DZIECI

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy

posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.  Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr)

BOGATY ZESTAW UCZNIA

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, kod dostępu do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO.

A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

Zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego dla dzieci wszystkich małych poliglotów z Chorzowa, Katowic, Siemianowic Śląskich i Świętochłowic. Gwarantujemy dużo dobrej zabawy i szybkie efekty naszej wspólnej zabawy. Na pewno będziemy się świetnie razem bawić!

CO WYRÓŻNIA METODĘ TEDDY EDDIE?

Sprawdź co oferujemy

 

Nauka i zabawa!

łączymy PRAWDZIWĄ NAUKĘ Z DOSKONAŁĄ ZABAWĄ (traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)

Standardy

zasady LICENCYJNE stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

Program

CAŁOŚCIOWY program pozwalający na KONTYNUACJĘ nauki do 7 roku życia (na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków)

Zestaw ucznia

wyjątkowo BOGATY ZESTAW UCZNIA, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem W DOMU W PROSTY, NIEWYMAGAJĄCY SPOSÓB (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground)


Maksymalne korzyści

bardzo ELASTYCZNY jeżeli chodzi O WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)

Bogactwo językowe

mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Uwaga: nikt NIE ZMUSZA DZIECKA DO SZKOLNEJ FORMY UCZENIA SIĘ i odrabiania lekcji!

Teksty zaczerpnięto z oficjalnych materiałów metody Teddy Eddie. Więcej na www.teddyeddie.pl

LEKCJE POKAZOWE
6, 7, 8 WRZEŚNIA 2021
17:00, 18:15
ZAREZERWUJ MIESJCE Zadzwoń tel. 535535185 lub wypełnij formularz. Oddzwonimy z potwierdzeniem godziny lekcji.