fbpx

CO WYRÓŻNIA METODĘ TEDDY EDDIE?

Sprawdź co oferujemy

 

Nauka i zabawa!

łączymy PRAWDZIWĄ NAUKĘ Z DOSKONAŁĄ ZABAWĄ (traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)

Standardy

zasady LICENCYJNE stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

Program

CAŁOŚCIOWY program pozwalający na KONTYNUACJĘ nauki ambitną ścieżką Savvy Ed do 4 KLASY.


Zestaw ucznia

wyjątkowo BOGATY ZESTAW UCZNIA, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem W DOMU W PROSTY, NIEWYMAGAJĄCY SPOSÓB (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground)


Maksymalne korzyści

bardzo ELASTYCZNY jeżeli chodzi O WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE dzieci. Każde dziecko wyciąga maksymalnie dużo korzyści -od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych

Bogactwo językowe

mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Uwaga: nikt NIE ZMUSZA DZIECKA DO SZKOLNEJ FORMY UCZENIA SIĘ i odrabiania lekcji!

angielski dla dzieci katowice

Angielski dla dzieci

Wczesne lata w rozwoju dziecka to moment, gdy absorbuje ono najwięcej wiedzy dzięki wystawieniu na liczne bodźce zewnętrze. Naturalne przyswajanie języka od najmłodszych lat jest więc wskazane i oferuje dzieciom możliwość nauczenia się angielskiego lepiej niż jego rówieśnicy, którzy zaczynają z nim swoją przygodę lata później.

W młodym wieku najważniejsza jest zabawa, dlatego wiele metod bazuje na przyswajaniu nowego materiału za pomocą gier, piosenek i historyjek. Przedstawiamy Państwu jedną z nich, znaną jako Teddy Eddie – nowoczesny sposób nauki stosowany w szkołach języka angielskiego dla dzieci w Katowicach, Chorzowie i wielu innych, polskich miastach!

Łączenie prawdziwej nauki angielskiego dla dzieci z doskonałą zabawą!

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Pełne humoru, zabaw i niespodzianek lekcje pomagają w łatwym przyswajaniu języka. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. 

To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że to właśnie w naszej szkole dzieci będą mogły korzystać ze sprawdzonej metody Teddy Eddie! Oferujemy maluchom tylko najlepsze warunki pracy, a rodzicom łatwy dojazd na angielski dla dzieci w Chorzowie, i Katowicach.

NAJWIĘKSZE ZALETY NASZEGO KURSU ANGIELSKIEGO DLA DZIECI

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego maluszka. Zachęcanie go do nauki w szkole języka angielskiego to inwestycja w jego przyszłość. Lekcje wprowadzone w jak najmłodszym wieku pozwalają na szybsze opanowanie podstawowego słownictwa i najprostszych zasad gramatyki. Wszyscy rodzice wiedzą jednak, że dodatkowe lekcje po szkole to ostatnia rzecz, na którą mają ochotę ich pociechy. Jak to zmienić? Odpowiedź jest prosta – odpowiednim podejściem. Mówienie podczas zabawy to coś, na co kładziemy nacisk przy wykorzystaniu metody Teddy Bear. Nasz kurs języka angielskiego dla dzieci – odbywający się dla dzieci z Katowic i Chorzowa i innych miast śląskich – jest prowadzony jedną z najpopularniejszych metod, czyli Teddy Eddie. Pierwszy raz spotykasz się z tą nazwą? Nie martw się, wprowadzimy Cię w świat nauki z misiem towarzyszem.  

kurs językowy dla dzieci
język angielski dla dzieci katowice

SKĄD POMYSŁ NA TĘ METODĘ?

Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. Szkoła języka angielskiego ENCE ma do zaoferowania znacznie więcej, niż suchą teorię. Zgodnie z metodą Teddy Eddie, łączymy naukę z ogromną porcją dużej zabawy! Podczas zajęć gramy z dziećmi w różne gry, oglądamy kolorowe ilustracje, śpiewamy radosne piosenki i słuchamy wspólnie opowieści ze słuchowisk. Zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, a także w poleceniach i instrukcjach.

Każdy mały uczestnik naszego kursu języka angielskiego dla dzieci z Chorzowa lub Katowic otrzymuje również zestaw do nauki w domu. Kluczem do skuteczności metody Teddy Eddie jest powtarzanie materiału również po zajęciach. Zestaw edukacyjny zapakowany w kolorową, kontrastującą teczkę dzieci sięgają same z siebie – bez przypominania rodziców!

WYJĄTKOWE ZAJĘCIA PEŁNE SĄ HUMORU I NIESPODZIANEK!

Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka

żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

nauka angielskiego dla dzieci katowice
dzieci podczas nauki angielskiego

NAJLEPSI LEKTORZY DLA DZIECI

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy

posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.  Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr)

angielski dla dzieci Teddy Eddie

BOGATY ZESTAW UCZNIA

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, kod dostępu do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO.

A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

Zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego dla dzieci wszystkich małych poliglotów z Chorzowa, Katowic, Siemianowic Śląskich i Świętochłowic. Gwarantujemy dużo dobrej zabawy i szybkie efekty naszej wspólnej zabawy. Na pewno będziemy się świetnie razem bawić!

Teksty zaczerpnięto z oficjalnych materiałów metody Teddy Eddie. Więcej na www.teddyeddie.pl

NAJBLIŻSZE LEKCJE POKAZOWE
Chorzów, Wita Stwosza 13
19 czerwca 2023
16:00, 17:00, 18:00

Katowice- Piotrowice,
ul. Kostki-Napierskiego 43
14, 23 czerwca 2023
16:00, 17:00, 18:00


ZAREZERWUJ MIESJCE Zadzwoń tel. 535535185 lub wypełnij formularz. Oddzwonimy z potwierdzeniem godziny lekcji.