fbpx

MASZ DOŚĆ TRADYCYJNEJ NAUKI?

Męczy Cię...

- że nie mówisz?

- brak efektu?

- słomiany zapał?

- stres przed mówieniem?

- poczucie wstydu?

- brak cierpliwości?

- poczucie, że jesteś za stary na naukę?

- brak awansu zawodowego?

coaching językowy szkolenie

Czym jest coaching językowy?

Coaching językowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem na terenie Śląska. W Polsce ten styl pracy nad rozwojem językowym nadal pozostaje nowością. Profesjonalny coach językowy wie jak działa nasz mózg, wie na czym polega motywacja i jak uniknąć tzw. „słomianego zapału”. Na czym tak właściwie polega coaching językowy? Zadaniem coacha językowego jest wspólnie z kursantem przygotować plan nauki i efektywnie go realizować. Coach zadaje kursantowi pytania, aby naprowadzić go na znalezienie rozwiązania swojego problemu. Jeżeli podczas nauki języka często demotywujesz samego siebie lub łatwo tracisz chęci, twierdzisz, że jesteś za stary albo że masz słabą pamięć to może warto spróbować tej metody?

Czy coaching językowy jest dla mnie?

Coachingu językowego mogą spróbować wszyscy mieszkańcy Śląska. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zanim rozpoczniemy zajęcia. Podstawą do udanych sesji jest wzajemne zrozumienie – dlatego na samym początku wyjaśnisz mi, dlaczego chcesz nauczyć się języka. Coaching językowy polega na tym, abyśmy wspólnie trzymali się wyznaczonego celu i dążyli do jego osiągnięcia. Po ustaleniu faktycznego poziomu Twojej znajomości rozpoczynamy naszą wspólną pracę.
coaching językowy szkolenie
coaching językowy

A może zajęcia online?

Coaching językowy to innowacyjna metoda nauki. Łączy w sobie odpowiednie i skuteczne techniki motywacji, dobierane do usposobienia ucznia oraz stopnia jego wiary we własne umiejętności. Coaching językowy to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby się uczyć języka samodzielnie – np. z powodu braku dojazdu do Chorzowa lub mieszkania poza Śląskiem. Szybka sesja z wykwalifikowanym, doświadczonym coachem językowym zmotywują do nauki nawet najbardziej rozleniwionych kursantów! Nasze spotkania pomogą Ci nie tylko w przełamaniu się podczas mówienia, ale też w pokonaniu własnych ograniczeń i ruszeniu się z martwego punktu.