fbpx

Zapytaj o kurs dla siebie!

KURSY DLA DOROSŁYCH
Ence TALK -1 poziom w 6 miesięcy

ENCE TALK KURS

2 OSOBY

3400 ZŁ

ENCE TALK KURS

3-4 OSÓB

2499 ZŁ

ENCE TALK KURS

1 OSOBA

4499 ZŁ

KONWERSACJE PRO

GRUPA max. 6 osobowa

3 miesiące po 299 zł

LEKCJE

INDYWIDUALNE

od 140 zł

KURSY DLA DZIECI

TEDDY EDDIE

DLA 3 LATKÓW

2904 ZŁ

TEDDY EDDIE

STANDARD 4-5 LAT

2904 ZŁ

TEDDY EDDIE

ABC/SUPERHERO 6-7 LAT

2999 ZŁ

JUNIOR

NATIONAL GEOGRAPHIC 8-15 lat

2999 ZŁ

JUNIOR

SAVVY ED 8-12 lat

2999 ZŁ

KURSY DLA MŁODZIEŻY

TEENS

NATIONAL GEOGRAPHIC 15+

3299 ZŁ

KURS PRZYGOTOWUJĄCY

DO EGZAMINU CAMBRIDGE First/Advanced

3299 ZŁ

TEENS

KURS MATURA/EGZAMIN 8 KLASISTY

3299

Przedstawione w niniejszym serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i 66(1) Kodeksu Cywilnego

Kurs angielskiego cennik

Na tej stronie znajdziesz szczegółowe informacje na temat cen kursów w naszej szkole. Nauka języka obcego, w szczególności języka angielskiego, to inwestycja w Twoją przyszłość oraz przyszłość Twoich dzieci. Jak każda inwestycja, wymaga ona wkładu czasowego i finansowego, który później będzie procentować w postaci awansu zawodowego, lepszej pracy, stypendium zagranicznego czy rosnącej sieci kontaktów międzynarodowych. W tabelach zebraliśmy koszty związane z poszczególnymi typami kursów w naszej szkole. Jeśli interesuje Cię konkretny kurs angielskiego cenę szkolenia znajdziesz na tej podstronie. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem English Center.

Kurs języka angielskiego cena zależy od kilku czynników

Od czego zależy koszt nauki języka angielskiego? Zmiennych mających wpływ na cenę za kurs j. angielskiego jest kilka. Kluczowym parametrem jest tu liczebność grupy – cena jest odwrotnie proporcjonalna do ilości uczestników kursu. Najdroższe są zajęcia indywidualne, podczas których cała uwaga nauczyciela skupia się na uczestniku. Wbrew ogólnemu przekonaniu, praca w formacie 1:1 nie zawsze daje najlepsze efekty. Wprawdzie indywidualny kurs angielskiego pozwala zbudować  świetną  relację na linii lektor – kursant, jednak osoby zmagające się z problemem “bariery językowej” potrzebują wyjścia ze strefy komfort zajęć indywidualnych i komunikować się z innymi osobami. Do tego świetnie nadaje się mała grupa. Komunikując się z innymi uczestnikami grupy a nie tylko z nauczycielem, z którym czujesz się komfortowo i bezpiecznie pozwoli Ci przełamać bariery językowe. 

Do pozostałych parametrów kształtujących ceny kursów języka angielskiego należą: poziom zaawansowania grupy oraz to, czy mówimy o zajęciach dla dorosłych, młodzieży czy dzieci. Każda z tych grup ma swoją specyfikę, którą dobrze rozumieją tylko specjaliści pracujący z daną grupą wiekową. Sprawdzając ceny kursów języka angielskiego, pod uwagę należy wziąć metody nauczania stosowane przez szkołę (na czym polega komunikacja na zajęciach, jak są faktycznie prowadzone zajęcia), renomę szkoły, kwalifikacje lektora/trenera językowego oraz charakter kursu. Nasze kursy są w dużej mierze oparte na licencjonowanych programach a także autorskich programach i kursach online do których Kursanci mają dostęp 24/7.  Cenny mogą różnić się w zależności od tego, czy szkolenie ma charakter konwersacyjny czy przygotowujący do egzaminu czy rozmowy o pracę. Na koszt może mieć również wpływ forma płatności (ratalna, jednorazowa).

GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ REZYGNACJI

do końca pierwszego tygodnia zajęćRABATY RODZINNE

dla każdego dziecka

RABAT ZA KONTYNUACJĘ

Im dłużej chodzisz do nas tym wyższy rabat!

Rabaty sumują się!

RABAT ZA POLECENIE

Otrzymaj 50 zł za każdego przyprowadzonego kursanta, który zapisze się na kurs. Dotyczy zapisu na kurs roczny.