fbpx

Zapytaj o kurs dla siebie!

KURSY DLA DZIECI

TEDDY EDDIE RATY CENA KURSU
TEDDY EDDIE 2-3 LAT
- 2 x 25 min./tydzień
- 60 lekcji
10 rat x 225 zł lub 12 rat x 187,50 zł 2250 zł
+ pakiet edukacyjny ok 250 zł
TEDDY EDDIE STANDARD 4-5 LAT
- 2 x 35 min./tydzień
- 60 lekcji
10 rat x 225 zł lub 12 rat x 187,50 zł 2250 zł
+ pakiet edukacyjny ok 250 zł
TEDDY EDDIE ABC/SCHOOL 6-7 LAT
- 2 x 45 min./tydzień
- 60 lekcji
10 rat x 237,50 zł lub 12 rat x 198 zł 2375 zł
+ pakiet edukacyjny ok 250 zł
KIDS RATY CENA KURSU
JUNIOR
NATIONAL GEOGRAPHIC
8-15 lat

- 2 x 60 min./tydzień
- 60 h
10 rat x 237,50 zł lub 12 rat x 198 zł 2375 zł

KURSY DLA MŁODZIEŻY

TEENS 10 RAT KURS Z RABATAMI
TEENS
NATIONAL GEOGRAPHIC

- 2 x 90 min./tydzień
-120h lekcyjnych
10 rat x 290 zł lub 12 rat x 242 zł 2900 zł
KURS MATURA/EGZAMIN 8KLASISTY/
- 2 x 90 min./tydzień
-120h lekcyjnych
10 rat x 290 zł lub 12 rat x 242 zł 2900 zł

KURSY DLA DOROSŁYCH

WIELKOŚĆ GRUPY CENA ZA OSOBĘ
TYLKO
Szybki Angielski 1.0/ 1.1/ 2.0/ 3.0
POZIOMY od 0 do C1
2-3 osoby 3999zł
1 osoba 5999zł
LEKCJE I KURSY INDYWIDUALNE
od 130 zł za lekcję
WIELKOŚĆ GRUPY CENA ZA OSOBĘ
TYLKO
EnCe Talk Kurs Konwersacyjny
POZIOMY od 0 do C2
5-6 osób 2499zł
2-4 osoby 2999zł
1 osoba 4499 zł

Przedstawione w niniejszym serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i 66(1) Kodeksu Cywilnego

GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ REZYGNACJI

do końca pierwszego tygodnia zajęć

RABATY RODZINNE

dla każdego dziecka

RABAT ZA KONTYNUACJĘ

do 100 zł przy zapisach First Minute

Rabaty mogą sumować się do 180 zł

RABAT ZA POLECENIE

Otrzymaj 50 zł za każdego przyprowadzonego kursanta, który zapisze się na kurs.

Kurs angielskiego cennik

Na tej stronie znajdziesz szczegółowe informacje na temat cen kursów w naszej szkole. Nauka języka obcego, w szczególności języka angielskiego, to inwestycja w Twoją przyszłość oraz przyszłość Twoich dzieci. Jak każda inwestycja, wymaga ona wkładu czasowego i finansowego, który później będzie procentować w postaci awansu zawodowego, lepszej pracy, stypendium zagranicznego czy rosnącej sieci kontaktów międzynarodowych. W tabelach zebraliśmy koszty związane z poszczególnymi typami kursów w naszej szkole. Jeśli interesuje Cię konkretny kurs angielskiego cenę szkolenia znajdziesz na tej podstronie. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem English Center.

Kurs języka angielskiego cena zależy od kilku czynników

Od czego zależy koszt nauki języka angielskiego? Zmiennych mających wpływ na cenę za kurs j. angielskiego jest kilka. Kluczowym parametrem jest tu liczebność grupy – cena jest odwrotnie proporcjonalna do ilości uczestników kursu. Najdroższe są zajęcia indywidualne, podczas których cała uwaga nauczyciela skupia się na uczestniku. Wbrew ogólnemu przekonaniu, praca w formacie 1:1 nie zawsze daje najlepsze efekty. Wprawdzie indywidualny kurs angielskiego pozwala zbudować  świetną  relację na linii lektor – kursant, jednak osoby zmagające się z problemem “bariery językowej” potrzebują wyjścia ze strefy komfort zajęć indywidualnych i komunikować się z innymi osobami. Do tego świetnie nadaje się mała grupa. Komunikując się z innymi uczestnikami grupy a nie tylko z nauczycielem, z którym czujesz się komfortowo i bezpiecznie pozwoli Ci przełamać bariery językowe. 

Do pozostałych parametrów kształtujących ceny kursów języka angielskiego należą: poziom zaawansowania grupy oraz to, czy mówimy o zajęciach dla dorosłych, młodzieży czy dzieci. Każda z tych grup ma swoją specyfikę, którą dobrze rozumieją tylko specjaliści pracujący z daną grupą wiekową. Sprawdzając ceny kursów języka angielskiego, pod uwagę należy wziąć metody nauczania stosowane przez szkołę (na czym polega komunikacja na zajęciach, jak są faktycznie prowadzone zajęcia), renomę szkoły, kwalifikacje lektora/trenera językowego oraz charakter kursu. Nasze kursy są w dużej mierze oparte na licencjonowanych programach a także autorskich programach i kursach online do których Kursanci mają dostęp 24/7.  Cenny mogą różnić się w zależności od tego, czy szkolenie ma charakter konwersacyjny czy przygotowujący do egzaminu czy rozmowy o pracę. Na koszt może mieć również wpływ forma płatności (ratalna, jednorazowa).