fbpx

KURS ANGIELSKIEGO NA MALCIE

malta_kurs

Przygoda językowa i wakacyjna na Malcie?

Malta to jeden z najatrakcyjniejszych letnich kurortów w basenie Morza Śródziemnego. Jako była kolonia brytyjska jest idealnym miejscem do nauki angielskiego gdyż jest on tu językiem urzędowym. Dołącz do międzynarodowej społeczności i przełam barierę językową!

KURS ANGIELSKIEGOZAKWATEROWANIE

malta_wakacje_kurs_angielskiego

Wyjeżdżając z nami na Maltę nie tylko podszlifujesz swój angielski, ale również poznasz fascynujący kraj o niezwykłej historii i kulturze. Atmosfera tu panująca jest idealna do wypoczynku! W trakcie kursu na Malcie poznasz zwyczaje Maltańczyków, posmakujesz wybornej kuchni, możesz ponurkować w krystalicznych wodach Morza Śródziemnego.

Gateway School of English jest nieduża lecz bardzo nowoczesna szkoła.
Szkoła dysponuje 10 przestronnymi i klimatyzowanymi salami wykładowymi, wyposażonymi w najnowsze multimedialne pomoce dydaktyczne. Kursanci maja do dyspozycji bibliotekę, czytelnię oraz stały dostęp do szybkiego Internetu (Wi-Fi). Szkoła posiada również własną kafeterię oraz duży ogród. Niewątpliwie zaletą szkoły jest rodzinna, kameralna atmosfera oraz indywidualne traktowanie każdego studenta. Zaledwie 50 metrów od budynku szkoły znajduje się prowadzona przez rodzinę właścicieli szkoły rezydencja GSE, która jest równie nowoczesna i kompleksowo wyposażona.
Więcej informacji znajdziesz w naszym folderze MALTA .

[wp-svg-icons icon=”arrow-right-2″ wrap=”i”]    rezydencja szkolna

Szkoła posiada własną rezydencję. Rezydencja zlokalizowana jest w odległości około 30 metrów od szkoły i przeznaczona jest wyłącznie dla uczniów GSE.
Rezydencja dysponuje 22 pokojami (w tym 6 pokojów 2-os., 12 pokojów 3-os. oraz 4 pokoje 4-os.) oraz 8 łazienkami.
Do dyspozycji studentów pozostają również 4 pokoje wypoczynkowe z TV, komputerami z dostępem do Internetu oraz kafeteria. W rezydencji dostępny jest również bezprzewodowy Internet. Zakwaterowanie obejmuje wyżywienie w formie HB (śniadanie i lunch).

[wp-svg-icons icon=”arrow-right-2″ wrap=”i”]    rodzina goszcząca

Szkoła współpracuje ze sprawdzonymi rodzinami, zamieszkującymi w willowej części San Gwann, wodległości 5-10 minut pieszo od szkoły. Rodziny oferują wyżywienie w formie HB (śniadanie i obiadokolacje) lub FB (3 posiłki dziennie za dopłatą).