fbpx

CZERWIEC
w english center

Dzieci i młodzież

Od 8 maja rozpoczynamy zapisy first minute - to specjalna oferta skierowana do obecnych kursantów english center.


Zapis teraz gwarantuje Ci miejsce w grupie oraz zachowanie zniżek. Od 28 maja rozpoczynamy zapisy ogólne. Ze względu na fakt, ze naukę z nami kontynuuje ponad 90% Kursantów, miejsc dla nowych kursantów nie ma zbyt wiele. Dlatego radzimy aby NIE czekać na ostatnią chwilę ponieważ może nie być już miejsc!

ZAPISY otwarte OD 28 MAJA

Na razie trwa nasza wewnętrzna rekrutacja ale już możesz wpisać się na listę oczekujących do zapisu. Zarezerwuj miejsce na bezpłatnych lekcjach pokazowych (dzieci 2-7 lat) lub umów się na konsultację językową z metodykiem (dzieci ze szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkoły średniej) . Zadbaj o jakościową edukację językową swoich dzieci.

TO JUŻ ROK ODDZIAŁU SZKOŁY W KATOWICACH-PIOTROWICACH

Ze względu na rozwój naszej nowej placówki, chcielibyśmy z radością poinformować, że od czerwca przenosimy się do innego lokalu ale wciąż na tej samej ulicy. Zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Kostki Napierskiego 43 (obok Piekarni Kłos) W roku szkolnym 2023/24 poprowadzimy kursy programem TEDDY EDDIE 3-7 lat, programem kontynuacyjnym Savvy Ed (kurs zaawansowany po programie Teddy Eddie oraz dzieci z innych szkół) oraz programem NATIONAL GEOGRAPHIC Learning 8-15 lat a także na kurs przygotowawczy dla 8-klasistów.

Dla dorosłych

1 POZIOM W 6 MIESIĘCY. STACJONARNIE

Zależy Ci na szybkich efektach? Półroczne intensywne kursy KEYNOTE lub OUTCOMES realizujemy w trybie 1 poziom w 6 m-cy w komfortowej max. 6 osobowej grupie. Startujemy z nowymi grupami na wszystkich poziomach. Umów się na spotkanie z naszym Konsultantem.

1 POZIOM W 6 MIESIĘCY. online

Chcesz pracować z dowolnego miejsca ONLINE? Półroczne intensywne kursy KEYNOTE lub OUTCOMES realizujemy w trybie 1 poziom w 6 m-cy w komfortowej 6 osobowej grupie również w opcji ONLINE. Kursy online są w tej chwili dostępne w promocyjnych cenach. Do tego szereg bonusów. Sprawdź kursy FLEXI ONLINE!

KURSY WAKACYJNE

STACJONARNIE I ONLINE
ANGIELSKI PRZEZ SKOJARZENIA - 1 MIESIĄC - 8 lekcji

Na bazie programu 500 słówek w 30 dni. Nauczysz się najlepszych i sprawdzonych strategii szybkiego uczenia i zapamiętywania. Otrzymasz od nas kurs na platformie e-learningowej z którego będziesz przygotowywać się do zajęć w grupie 1 x w tygodniu. Możesz dołączyć do max. 6 osobowej grupy online lub stacjonarnej.
Cena 399 zł

STACJONARNIE I ONLINE
ANGIELSKI LAST MINUTE - 6 TYGODNI - 12 lekcji

Na bazie programu ANGIELSKI LAST MINUTE - Niezbędnik na Wyjazdy. Opanuj same przydatne zwroty w podróży za granicę i na wakacjach w krótkim czasie. Otrzymasz od nas kurs na platformie e-learningowej z którego będziesz przygotowywać się do zajęć w grupie 1 x w tygodniu. Możesz dołączyć do max. 6 osobowej grupy online lub stacjonarnej.
Cena 599 zł

STACJONARNIE
TOTAL IMMESRION- PEŁNE ZANURZENIE - 5 DNI - 40 lekcji

7-11 sierpnia. Zapraszamy Cię na totalną transformację Twojego angielskiego w tydzień. Codzienne 8 godzin angielskiego ze zmieniającymi się trenerami i native speakers.
Cena 1890 zł

KURS ONLINE
ANGIELSKI PRZEZ SKOJARZENIA CZYLI 500 SŁÓWEK W 30 DNI

Zrób w miesiąc to co inni robią w rok. To kurs dla Ciebie jeśli chcesz się przełamać i w końcu zacząć mówić ale dotychczasowe metody nie działają na Ciebie. Skojarzenia to udowodniona naukowa mnemotechnika, która działa na absolutnie na każdego. Do tego zajęcia są pełne ŚMIECHU i HUMORU. Efekty i dobra zabawa gwarantowane. Kurs jest dostępny w wersji stacjonarnej w Chorzowie (4 spotkania w miesiącu) oraz jako kurs online. 

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce na wydarzeniu

angielski przez skojarzenia

Naucz się jak się uczyć. rewolucyjna technika zapamiętywania przez skojarzenia da radę nawet jeśli uważasz, że nie masz talentu do języka:-)

ENERGY SHOT

Zarezerwuj dla siebie 4 godziny a my podzielimy się z Tobą wiedzą i technikami skutecznej nauki które zdobywamy już od 20 lat.

Bezpłatna konsultacja językowa

Nie wiesz jak ruszyć z angielskim? Chcesz wrócić do nauki ale masz dość tradycyjnych metod i marnowania czasu? Umów się na konsultację.

Kursy FLEXi ONLINE

1 poziom w 6 miesięcy bez wychodzenia z domu. Ta sama jakość, zaangażowanie lektorów i bogata platforma edukacyjna co w kursach stacjonarnych.

Contact Us

Spotkaj się z nami online lub w jednej z lokalizacji w Chorzowie lub Katowicach

szkoła językowa chorzów

Odwiedź nas

Adres:

41-506 Chorzów Wita Stwosza 13

Adres:

Idealna lokalizacja przy DTŚ, kilka minut od Klimzowca oraz Os. Tysiąclecia. PARKING