fbpx

ZAPISY 2022/23
w english center

Dzieci i młodzież

80% MIEJSC NA KURSY 2022/23 w chorzowie JUŻ ZAJĘTYCH.
Nie czekaj do ostatniej chwili z zapisem dziecka na kurs!

Zarezerwuj miejsce na bezpłatnych lekcjach pokazowych (dzieci 2-7 lat) lub umów się na konsultację językową z metodykiem (dzieci ze szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkoły średniej) . Zadbaj o jakościową edukację językową swoich dzieci.

NOWY ODDZIAŁ SZKOŁY W KATOWICACH-PIOTROWICACH

W tym roku zapraszamy do Katowic na kursy metodą TEDDY EDDIE 2-7 lat oraz programem NATIONAL GEOGRAPHIC Learning 8-15 lat a także na kurs przygotowawczy dla 8-klasistów.

Dla dorosłych

1 POZIOM W 6 MIESIĘCY. STACJONARNIE

Zależy Ci na szybkich efektach? Półroczne intensywne kursy KEYNOTE lub OUTCOMES realizujemy w trybie 1 poziom w 6 m-cy w komfortowej max. 6 osobowej grupie. Startujemy z nowymi grupami na wszystkich poziomach. Umów się na spotkanie z naszym Konsultantem.

1 POZIOM W 6 MIESIĘCY. online

Chcesz pracować z dowolnego miejsca ONLINE? Półroczne intensywne kursy KEYNOTE lub OUTCOMES realizujemy w trybie 1 poziom w 6 m-cy w komfortowej 6 osobowej grupie również w opcji ONLINE. Kursy online są w tej chwili dostępne w promocyjnych cenach. Do tego szereg bonusów. Sprawdź kursy FLEXI ONLINE!

NOWOŚCI
W październiku

ENERGY SHOT. 4 GODZINNY ZASTRZYK MOTYWACJI I NARZĘDZI DO EFEKTYWNEJ NAUKI JĘZYKA

Wszystkie najlepsze i sprawdzone strategie szybkiego uczenia i zapamiętywania podczas 4 godzinnego kursu. Solidna dawka motywacji i narzędzi do samodzielnej nauki.  

ANGIELSKI PRZEZ SKOJARZENIA CZYLI 500 SŁÓWEK W 30 DNI

Zrób w miesiąc to co inni robią w rok. To kurs dla Ciebie jeśli chcesz się przełamać i w końcu zacząć mówić ale dotychczasowe metody nie działają na Ciebie. Skojarzenia to udowodniona naukowa mnemotechnika, która działa na absolutnie na każdego. Do tego zajęcia są pełne ŚMIECHU i HUMORU. Efekty i dobra zabawa gwarantowane. Kurs jest dostępny w wersji stacjonarnej w Chorzowie (4 spotkania w miesiącu) oraz jako kurs online. 

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce na wydarzeniu

angielski przez skojarzenia

Naucz się jak się uczyć. rewolucyjna technika zapamiętywania przez skojarzenia da radę nawet jeśli uważasz, że nie masz talentu do języka:-)

ENERGY SHOT

Zarezerwuj dla siebie 4 godziny a my podzielimy się z Tobą wiedzą i technikami skutecznej nauki które zdobywamy już od 20 lat.

Bezpłatna konsultacja językowa

Nie wiesz jak ruszyć z angielskim? Chcesz wrócić do nauki ale masz dość tradycyjnych metod i marnowania czasu? Umów się na konsultację.

Kursy FLEXi ONLINE

1 poziom w 6 miesięcy bez wychodzenia z domu. Ta sama jakość, zaangażowanie lektorów i bogata platforma edukacyjna co w kursach stacjonarnych.

Contact Us

Spotkaj się z nami online lub w jednej z lokalizacji w Chorzowie lub Katowicach

szkoła językowa chorzów

Odwiedź nas

Adres:

41-506 Chorzów Wita Stwosza 13

Adres:

Idealna lokalizacja przy DTŚ, kilka minut od Klimzowca oraz Os. Tysiąclecia. PARKING