fbpx

PROGRAM NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING

Kim jest uczeń
National Geographic learning

Dowiedz się więcej!

Dzieci

Kurs Our World, opierając się na wspaniałych filmach, zdjęciach i prawdziwych opowieściach National Geographic, bardzo mocno angażuje uczniów w naukę i językową zabawę. Dzięki temu efekty nauczania są wysokie. Ucząc się angielskiego z materiałów National Geographic dzieci jednocześnie poznają świat i zdobywają dodatkowe kompetencje z kanonu umiejętności XXI wieku. Te elementy stają się coraz ważniejsze dla rodziców wysyłających dzieci na kursy językowe.

Młodzież gimnazjalna

Impact pomaga młodzieży zrozumieć siebie, innych ludzi i otaczający świat. Nauka języka jest wspomagana przez wyrażanie własnych poglądów, zachęca do aktywnego działania w obszarach społecznych i kulturowych, uczy sztuki dokonywania wyboru, kształtuje pożądane postawy i wartości. Impact pozwala młodym ludziom odkryć, kim są i kim chcieliby być. 5 poziomów, autentyczne filmy NatGeographic.

Starsza młodzież

Kurs Life, bazując na autentycznych materiałach National Geographic, łączy naukę języka angielskiego ze zdobywaniem kompetencji międzykulturowych. Gwarantujemy, że treści zawarte w naszych materiałach zaangażują i zainspirują słuchaczy, co bezpośrednio przełoży się na efekty uczenia. Dzięki doskonałej obudowie i niezwykłym tematom, praca z Life to dla lektora czysta przyjemność.

KIM JEST UCZEŃ National Geographic learning?

Ambitny uczeń

Uczeń National Geographic Learning wie, że język angielski jest podstawą światowej komunikacji i chce go poznać jak najlepiej.

Pewny siebie rozmówca

Uczeń National Geographic Learning nie ma kompleksów, z każdym człowiekiem znajdzie wspólny temat do rozmowy, również po angielsku.

Obywatel świata XXI wieku

Uczeń National Geographic Learning nabywa kompetencji XXI wieku razem z rozwijaniem umiejętności językowych.

Wnikliwy obserwator

Autentyczne miejsca i prawdziwi ludzie – National Geographic Learning zaspokaja naturalną ciekawość młodego człowieka.

Przyjazny podróżnik

National Geographic Learning zabiera uczniów w podróż po świecie różnych kultur, ucząc szacunku i dobrych manier.

Świadomy ekolog

National Geographic Learning kształtuje postawę proekologiczną, zgodnie z hasłem dbania o świat, w którym żyjemy.