fbpx
  szkoła językowa chorzów

  W English Center nie musisz czekać do września żeby zacząć naukę! Nowe grupy uruchamiamy co miesiąc.

  kurs języka angielskiego chorzów

  LATO Z ANGIELSKIM

  OTWIERAMY NOWE GRUPY ONLINE

  ZADZWOŃ TEL. 535535185
  kursy angielskiego chorzów

  Aktualności

  LIPIEC 2022

  Więcej informacji
  kursy językowe chorzów

  Angielski dla dzieci 2-7 lat

  Zapisy na 2022/23

  Sprawdź nas bezpłatnie
  kurs angielskiego chorzów

  Szybki test online

  Sprawdź swój poziom angielskiego

  TEST ONLINE
  angielski przez skojarzenia kurs stacjonarny

  Angielski przez skojarzenia

  NOWOŚĆ! 500 SŁÓWEK W 30 DNI

  Szczegóły wkrótce
  szkoły językowe chorzów

  Kursy dla dorosłych

  ONLINE / OFFLINE

  Sprawdź ofertę
  Półkolonie chorzów

  WAKACJE 2022

  Anglojęzyczny program

  Zapisz Dziecko 7-13 lat
  język angielski chorzów

  COACHING JĘZYKOWY

  Sprawdź nowe programy i pakiety

  Sprawdź

  Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego? Powodów jest znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać. Biegła znajomość tego języka jest szczególnie przydatna podczas robienia kariery w wielu polskich miastach, takich jak Katowice czy też Chorzów. CV uzupełnione o umiejętności lingwistyczne nabiera większego znaczenia – żyjemy w końcu w zglobalizowanym świecie, więc pracownik komunikujący się w najczęściej używanym języku na świecie jest cenny dla każdej większej firmy. Innym częstym powodem, dla którego nasi kursanci zaczynają uczyć się języka
  angielskiego jest chęć zrozumienia swoich ulubionych piosenek i seriali bez zerkania na polskie tłumaczenie. Niektórzy chcą natomiast wypełnić swoje noworoczne postanowienia lub zaimponować bliskim.

  szkoła językowa chorzów
  szkoła językowa chorzów

  A jaki powód według nas jest najlepszy? Odpowiedź jest prosta – Twój!

  Szkoła języka angielskiego English Center prowadzi zajęcia dla mieszkańców takich miast, jak Chorzów i Katowice. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych lektorów i certyfikowanych coachów językowych, którzy nie tylko potrafią, ale też kochają uczyć. To jest właśnie powód, dla którego tak wielu kursantów poleca nas swoim znajomym – po prostu uwielbiamy język angielski! Zarażamy naszą pasją już od wielu lat i możemy pochwalić się imponującą liczbą zadowolonych uczniów. Oferujemy kursy języka angielskiego zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Do każdego kursanta staramy się podchodzić indywidualnie. Z każdym klientem ustalamy jego indywidualny plan uczenia, bierzemy pod uwagę jego cele językowe i preferencje uczenia się. Krok po kroku budujemy Twoją pewność językową.

   
  Pracujemy indywidualnie lub małych, max. 6-osobowych grupach. Nasi kursanci są dzieleni według swoich poziomów znajomości języka, dzięki czemu uczestnicy zajęć mogą czuć się swobodnie i komfortowo. Nauka angielskiego w naszej chorzowskiej szkole jest bezstresowa, przyjemna, a przede wszystkim skuteczna.

  Najlepszy kurs angielskiego dla dorosłych w Chorzowie

  Martwisz się, że Twój czas na naukę minął już kilka lat temu? Nic bardziej mylnego! English Center zajmuje się prowadzeniem kursów języka angielskiego dla osób dorosłych. Planujemy je według metody Colina Rose oraz Ence Talk, które polegają na zaangażowaniu w naukę języka wszystkich zmysłów. Nasi wykwalifikowani lektorzy skutecznie doprowadzą Twój umysł do tego samego etapu, w którym znajdował się podczas nauki ojczystego języka. Z nami nauczysz się władać językiem na jak najwyższym poziomie. Chcesz dostać lepsze stanowisko w pracy, spróbować życia w innym kraju lub po prostu polepszyć swoje kwalifikacje? Niezależnie od tego gdzie mieszkasz – w Katowicach, Chorzowie lub innym mieście na terenie województwa śląskiego – możesz zgłosić się do nas. Sprawdzimy, jak zaawansowany jest Twój poziom, a później przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy. Wolisz zajęcia indywidualne? Nie ma problemu – możemy zorganizować Ci lekcje, na których będziesz mógł pracować samodzielnie z pomocą lektora.

   
  W naszej chorzowskiej szkole stawiamy na dobre kontakty między uczniem a nauczycielem. Właśnie dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do spotkania w naszych szkołach językowych w Katowicach i Chorzowie w celu zapoznania się z aktualną ofertą. Łączymy nauką z zabawą i dobrze spędzonym czasem. Nie wierzysz? Przekonaj się na własnej skórze!

  kurs języka angielskiego chorzów
  nauka angielskiego dla dzieci katowice

  Szkoła języków obcych przyjazna dzieciom

  Szkoła językowa English Centre w Chorzowie zaprasza również dzieci. Jeżeli kręcą nosem na dodatkowe lekcje po szkole, może do odwiedzenia naszej placówki przekona je nasz wyjątkowy nauczyciel angielskiego – Teddy Eddie! Jest to miś, który tak kocha naukę języków, że postanowił swoim entuzjazmem podzielić się z uczniami naszej szkoły.

   
  Teddy Eddie to innowacyjna metoda nauczania języków obcych, którą stosuje się w grupach dziecięcych od 2 do 7 lat. Młodzi uczniowie znacznie szybciej przyswajają brzmienie nowego akcentu, uczą się kolejnych słów i pojmują ich znaczenia. Podczas kursu języka angielskiego dla dzieci prowadzonego metodą Teddy Eddie, maluchy grają w różne gry edukacyjne, oglądają
  zabawne ilustracje, śpiewają wesołe piosenki i biorą udział w różnych, interaktywnych scenkach. Każdy z uczniów otrzymuje od nas zestaw materiałów, dzięki którym będą mogli kontynuować naukę nawet po zajęciach.

  A może zajęcia online?

  Marzyłeś o tym, aby z początkiem nowego roku zacząć naukę angielskiego, ale pandemia pokrzyżowała twoje plany? English Center już od wielu lat działa w trybie lekcji online i mamy w tym duże doświadczenie. Jeżeli chcesz spróbować zajęć w profesjonalnej szkole języka angielskiego, a mieszkasz w Katowicach lub Chorzowie, nie musisz specjalnie przyjeżdżać do naszej placówki! Grupy online dostają swobodny dostęp do materiałów edukacyjnych, dzięki czemu kursanci mogą rozwiązywać zadania o dowolnej godzinie. Zajęcia są prowadzone w luźnej i przyjemnej atmosferze – doskonale wiemy, że masz też swoje obowiązki. W English Center nic nie ogranicza Twoich możliwości. Ucz się jak chcesz i kiedy chcesz, w wolnej chwili między zajmowaniem się dziećmi, pracą zawodową lub innymi pilnymi zajęciami! Prowadzimy także różne rodzaje kursów, w tym te w trybie przyśpieszonym i normalnym. Jeśli więc zależy Ci na czasie, a znajomość języka jest Ci pilnie potrzebna, English Center pomoże Ci szybko osiągnąć sukces. Weźmiemy sprawę w swoje ręce!

   
  Nasza szkoła języków obcych chętnie przyjmie kolejnych uczniów ze śląskich miast. Nie jesteś pewien co do tego, jaka metoda nauczania będzie dla ciebie odpowiednia? Zależy ci na indywidualnym, elastycznym planie zajęć? Skontaktuj się z naszymi metodykami! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy idealny grafik. Zapoznaj się również z naszym cennikiem i naucz się mówić płynnie po angielsku z English Center!

  angielski chorzów