KIM JEST UCZEŃ
National Geographic learning? 

Dowiedz się więcej!

Dzieci

Kurs Our World, opierając się na wspaniałych filmach, zdjęciach i prawdziwych opowieściach National Geographic, bardzo mocno angażuje uczniów w naukę i językową zabawę. Dzięki temu efekty nauczania są wysokie. Ucząc się angielskiego z materiałów National Geographic dzieci jednocześnie poznają świat i zdobywają dodatkowe kompetencje z kanonu umiejętności XXI wieku. Te elementy stają się coraz ważniejsze dla rodziców wysyłających dzieci na kursy językowe.

Młodzież gimnazjalna

Nowa edycja bestsellerowego kursu dla młodzieży w prywatnych szkołach językowych. Połączenie angażującej tematyki, przygotowania egzaminacyjnego, autentycznych materiałów National Geographic oraz pracy online w doskonałych proporcjach. Close Up to nie tylko nabywanie umiejętności językowych oraz wiedzy ogólnej, ale też trening kompetencji XXI wieku i ponadczasowych wartości National Geographic. Praca z Close Up pozwala lepiej zrozumieć świat, prowokuje do dyskusji i umożliwia kształtowanie własnych opinii, a to wszystko obudowane skutecznym treningiem językowym.

Starsza młodzież

Kurs Life, bazując na autentycznych materiałach National Geographic, łączy naukę języka angielskiego ze zdobywaniem kompetencji międzykulturowych. Gwarantujemy, że treści zawarte w naszych materiałach zaangażują i zainspirują słuchaczy, co bezpośrednio przełoży się na efekty uczenia. Dzięki doskonałej obudowie i niezwykłym tematom, praca z Life to dla lektora czysta przyjemność.

KIM JEST UCZEŃ
National Geographic learning? 

Ambitny uczeń

Uczeń National Geographic Learning wie, że język 
angielski jest podstawą światowej komunikacji i chce go poznać jak najlepiej.

Pewny siebie rozmówca

Uczeń National Geographic Learning nie ma kompleksów, z każdym człowiekiem znajdzie wspólny temat do rozmowy, również po angielsku.

Obywatel świata XXI wieku

Uczeń National Geographic Learning nabywa kompetencji XXI wieku razem z rozwijaniem umiejętności 
językowych.

Wnikliwy obserwator

Autentyczne miejsca i prawdziwi ludzie – National Geographic Learning zaspokaja naturalną ciekawość młodego człowieka.

Przyjazny podróżnik

National Geographic Learning zabiera uczniów w podróż po świecie różnych kultur, ucząc szacunku i dobrych manier.

Świadomy ekolog

National Geographic Learning kształtuje postawę proekologiczną, zgodnie z hasłem dbania o świat, w którym żyjemy.