English Center

English Center istnieje od 2006 roku i jest jedynym na Śląsku partnerem Instytutu Colina Rose w Warszawie specjalizującym się w szybkiej nauce języka angielskiego opartego na technikach szybkiego zapamiętywania. Jesteśmy też Akredytowanym Centrum Teddy Eddie w Chorzowie oraz jedyną w Chorzowie i okolicy szkołą realizującą programy National Geographic Learning dla dzieci i młodzieży. Bazujemy tylko na nowoczesnej metodyce a wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy.

Nasz zespół

Nasz zespół metodyków i lektorów dba o najlepsze efekty w inspirującej i kreatywnej atmosferze. 

Anna Wojcieszak

Dyrektor, Metodyk i Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie). Lubi pracować z ludźmi, a nauka angielskiego sprawia jej radość, tym większą jak widzi, że jej kursanci robią postępy dobrze się przy tym bawiąc. Wierzy w siłę uśmiechu, dobrego humoru i przyjaznej atmosfery podczas zajęć. Ponieważ każdy Kursant jest inny, szuka różnych rozwiązań, aby każdy uczył się w sposób taki, jak lubi. Dla niej nauka to kreatywna zabawa uwieńczona szybkimi osiągnięciami!

Marta Domagalska

Metodyk i Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie). Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, ukończyła Kurs metodyczno-pedagogiczny w zakresie nauczania języka angielskiego, posiada Certificate of Proficiency in English (CPE) oraz Certyfikat University of Cambridge Teaching Knowledge Test. Prywatnie miłośniczka jamników. Praca jest jej pasją, którą pragnie się dzielić. Dla niej uczenie to oprócz przekazywania wiedzy, spotkanie z drugim człowiekiem. Jako załoga placówki w województwie śląskim współdziałamy, by stworzyć przyjazną atmosferę, profesjonalne usługi edukacyjne, a przede wszystkim zobaczyć uśmiech na twarzach Kursantów!

Tomasz Drogokupiec

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie). Absolwent filologii angielskiej tłumaczeniowej z językiem chińskim na Uniwersytecie Śląskim. Muzyk, pasjonat tańca i aktorstwa. Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi poprzez scenę dało mu szersze spojrzenie na nauczanie. Nauczanie języka stało się jego pasją. Wierzy, że dobra nauka języka angielskiego to nauka poprzez zabawę, poznawanie i przyjemną atmosferę. Przenosząc muzykę oraz teatr do sali zajęciowej tworzy intrygujący klimat, który pozwala uczniom poznać większe spektrum językowe. Na jego zajęciach każdy odnajdzie swoją własną drogę do angielskiego.

Angelika Miśkiewicz

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie). Absolwentka filologii angielskiej tłumaczeniowej z językiem arabskim na Uniwersytecie Śląskim. Angielski jest jej pasją od najmłodszych lat. Uczenie daje jej dużo satysfakcji, a kontakt z kursantami zastrzyk pozytywnej energii.  W swojej pracy szuka takich rozwiązań, aby dobra zabawa dawała efekty najcięższej pracy. Uwielbia widzieć postępy swoich uczniów, które są dla niej największą motywacją. Wolny czas spędza na rowerze lub na gotowaniu.

Kalina

Więcej wkrótce...

Gosia Spaleniec

Aktualnie jestem na urlopie macierzyńskim ale…. I’ll be back 🙂

Gosia Pęczak

Więcej wkrótce...